• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 034-33126188

آموزشگاه زبان استقلال

آموزشگاه زبان استقلال با بهره گیری از جدیدترین متد و اساتید مجرب و با تجربه در زمینه تدریس و یادگیری زبان انگلیسی تلاش دارد تا در محیطی آرام و با نشاط همراه با تجهیزات و امکانات مناسب آموزشی گامی موثر در جهت فراگیری زبان خارجه بردارد.

سیستم آموزشی این موسسه بر پایه انگلیسی با لهجه آمریکایی (American Accent) است و کلاسها در چهار سطح خردسالان-کودکان-نوجوانان و بزرگسالان برگزار میشوند.در ادامه میتوانید با این کتابها بیشتر آشنا شوید.

 

                                                 


مجموعه کتابهای Oxford Phonics World در پنج جلد توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد برای سنین خردسال به چاپ رسیده است. این مجموعه با دارا بودن فعالیتهای انگیزشی و شاد به کودکان  طریقه خواندن و حفظ کردن شعرها و کلمات را می آموزد.

 

                                                                                                 

 


مجموعه کتابهای  First Friends یک دوره آموزش زبان انگلیسی است که توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد برای سنین کودکان و نوجوانان طراحی و چاپ شده است.این مجموعه سه جلد دارد و مهارتهای شنیداری-گفتاری-نوشتن و خواندن زبان آموز را تقویت میکند. کتابهای First Friends از سری کتابهای جدیدی است که در سراسر کشور برای آموزش زبان انگلیسی برای گروه کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار میگیرد.

 

                                                                                                            

مجموعه کتابهای  Family and Friends   یک دوره آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان است که در شش سطح توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. کتاب های Family and Friends از سری کتاب های جدیدی است که در آموزشگاه های زبان برای تدریس زبان انگلیسی به نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از سطوح این مجموعه دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب تمرین،کتاب های تست، منابع کمک آموزشی، فایل های صوتی و نرم افزار اینتراکتیو می باشد که زبان انگلیسی را طبق اصول و سرفصل بندی منظم آموزش خواهد داد. در این مجموعه سعی شده است تا آموزش ها در قالب تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود تا زبان آموز را برای یادگیری علاقمند سازد. نرم افزار آموزشی این کتاب نیز به صورت جداگانه مباحٍث آموزشی کتاب را به صورت کاملا  اینتراکتیو و بر اساس کتاب اصلی و تمرینهای کتاب تمرین، آموزش می دهد. از ويژگي هاي اين مجموعه آشنايي با دانش صدا و پژواک، آزمون و تمرين هاي مشخص براي تعيين سطح زبان آموز و حمايت کامل از معلم و پدر و مادر مي توان نام برد. 

 

                                                                                                 

 

ویرایش دوم کتابهای  American English File یک دوره شش سطحی آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان است. این مجموعه از انتشارات آکسفورد منتشر گردیده که شامل یک سطح starter و 5 سطح اصلی است و در بسیاری از آموزشگاههای زبان داخل کشور تدریس میگردد. در حال حاضر این مجموعه به روزترین و جدیدترین دوره آموزشی در زمینه تقویت مهارت گفتاری و مکالمه میباشد که مطابق با سیستم آمریکایی همراه با کتاب کار، فايل صوتي و تصويري و نرم افزار ارائه میشود. هر کتاب از مجموعه American English File شامل 12 درس می باشد که در پایان یک مرور کلی بر مطالب کتاب به صورت کلی و کاربردی انجام می گیرد. در پایان کتاب در صفحاتی جداگانه نکات گرامری لغوی و تلفظی موجود در به اختصار توضیح داده شده است و متن بخش های شنیداری کتاب نیز قرار داده شده است.

 

تقویم آموزشگاه

 

 

اطلاعات تماس

کرمان- خیابان آلاشت (شهدای فتح آبادان) روبروی کوچه 5

034-33126188

درباره آموزشگاه

آموزشگاه زبان استقلال با بهره گیری از جدیدترین متد و اساتید مجرب و با تجربه در زمینه تدریس و یادگیری زبان های خارجه تلاش دارد تا در محیطی آرام و با نشاط همراه با تجهیزات و امکانات مناسب آموزشی گامی موثر در جهت فراگیری زبان خارجه بردارد.